Opinie

Michał

• 2018-07-11 •

Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

Do Pana Kamila trafiłem, ponieważ nie radziłem sobie z problemami w moim życiu, one wywołały kryzys emocjonalny, czułem się zagubiony.
Nie rozumiałem swoich uczuć. Rozpoczęcie terapii u Pana Kamila uznaje za bardzo dobrą decyzje. W czasie wspólnej pracy odbudowałem samego siebie i wyraziłem nagromadzone negatywne emocje, które w sobie tłumiłem. Spotkania z Panem Kamilem przyniosły mi większą akceptację dla samego siebie, zaufanie, szacunek do siebie, motywację do zmiany i wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.
w końcu, radość z życia 🙂
Pan Kamil jest wrażliwym, uważnym i mądrym terapeutą.
Jestem wdzięczny Panu Kamilowi za nasze spotkania.
Jak najbardziej polecam! 🙂


Radosław

• 2017-10-07 •

Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA

Czasami zwykła rozmowa potrafi pomóc. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad sensem psychoterapii, żeby chociaż spróbowali dać sobie szansę. Z tym lekarzem na pewno warto.


• 2017-01-08 •

I think Kamil is a great therapist. He helped me get over a challenging situation in my recent life.
He tries to understand and touch the core of the issue. The ways he tries to tackle and remedy it are not only mental but also physical and in my case that really helped.
He easily identified my current issues but also their roots and also what is important for its resolution. He found the root of my anxiety and helped let it loose.
He made me understand not only what I was doing but also how I was doing it and why I was doing it. He helped me redefine many pieces of myself as well as many of my relationships that were holding me back. He showed me pieces of myself that I didn’t know existed and I wasn’t even seeing.
He offered new perspectives of the issue and of myself in every meeting. He taught me to look inside me as well as around me. After every meeting I was leaving his office with new information and a new way to see myself.
I feel that Kamil helped me mature by showing me my dark side. I am truly a changed man.

I very much appreciated his easy-going personality, his calm voice and his sympathy. I respect his effort with me as I do not speak Polish and I thank him deeply for that.


mk

• 2016-12-12 •

Jestem pod wrazeniem intuicji I nieszablonowego podejscia- nie traci czasu na sprzadzanie notatek podczas monologu pacjenta, lecz czynnie uczestniczy w rozmowe, wchodzi w interakcje, pracuje z cialem…Dotyka sedna problem, bez zbednych slow I uproszczen: potrafi byc nawet irytujacy /zapomina lub wylacza sie/ale zawsze w konstruktywny sposob…mialam do czynienia z wieloma terapeutami ,wiec mam porowanie- nie wiem czy bede kontynowac terapie, I jak dalej sie rozwinie -ale z pewnoscia warto ….


Darek

• 2015-05-07 •

Dobry fachowiec i życzliwy człowiek. Bardzo mi pomógł w zebraniu się do kupy. Godny zaufania co jest bardzo ważnym przymiotem w tej pracy Dlatego zachęcam wszystkich do skorzystania z pomocy Pana Kamila , ponieważ jest duże prawdopodobieństwo że skutecznie pomoże.


Justyna

• 2015-04-19 •

Inteligentny, łagodny i życzliwy terapeuta, a przede wszystkim dobry człowiek, którego warto spotkać na swojej drodze. Praca z Nim pozwoliła mi dostrzec rzeczy, których nie potrafiłam wcześniej zauważyć. To na pewno wiele zmieniło. Bardzo polecam!


Alexander

• 2015-01-19 •

Kamil jest zdecydowanie godnym polecenia psychoterapeutą. Może po prostu napiszę w skrócie co dzięki otwarciu się na terapię z nim osiągnąłem – aby ta rekomendacja to nie były tylko puste słowa.

Odzyskałem relację z mamą, za którą podświadomie bardzo tęskniłem i prawdopodobnie z powodu braku której doskwierała mi momentami wtedy niewytłumaczalna, trudna do zniesienia samotność. Mimo, że jeszcze rok temu nie wyobrażałem sobie czegoś podobnego – teraz nasza relacja kwitnie z każdym spotkaniem, rozwija się i daje obojgu wiele szczęscia, wzruszeń i ciepłych emocji.

Nauczyłem się przestać tłumić i wyrażać swoje emocje, które – nakumulowane – wpedzały mnie w różnego rodzaju „dołki” – mniejsze i większe. Zacząłem odczuwać gniew, który przez wiele lat dusiłem, spychając poza próg świadomości. Ułożyłem sobie w głowie relacje z tatą i – mimo, że jest nadal daleka od ideału – powoli zmierza w dobrym kierunku, co daje mi większy spokój ducha. Będąc zacietrzewionym na swoich rodziców udało mi się na nich otworzyć serce, zrozumieć, docenić, a także spojrzeć na moje i ich życie nie tylko z egocentrycznego punktu widzenia, ale całościowo, widząc nie tylko te złe strony, ale również te dobre, bezcenne. Pozwoliło mi to dojrzeć.

Między innymi praca z tymi emocjami oraz relacjami poprawiły moje funkcjonowanie codzienne, poprawie uległy również moje stosunki z ludźmi – wzmocniłem więzi z bliskimi, stały się głębsze i nabrały więcej kolorowów i pozbyłem się kilku toksycznych relacji. Jestem zdecydowanie szczęśliwszym człowiekiem.

Dzięki Kamilowi zrobiłem kawał dobrej roboty w pracy nad sobą i swoim życiem i serdecznie w tym miejscu Ci Kamilu jeszcze raz dziękuję – mając świadomość, że jeszcze niemało przede mną.

A Ty internauto jeśli szukasz dobrego psychoterapeuty to wiedz, że pod tym adresem dobrze trafiłeś/trafiłaś.

Alek


alicja

• 2013-03-24 •

Z pewnoscią profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, zrównowazony, przyjazny i uczciwy.
Z racji zawirowań w moim życiu, byłam u kilku innych osób i juz całkiem zwatpiłam ze znajdę kogos odpowiedniego.Facet ma talent i po prostu jest dobry w tym co robi. Alicja


Monika

• 2012-11-16 •

Świetny psychoterapeuta,który po kilku minutach rozmowy potrafi dotrzeć do głównego źródła problemu. Podziwiam Jego talent,spokój,łagodność i profesjonalizm. Dzięki Niemu mogłam zmienić istotne rzeczy w swoim życiu.Rozmowy z tym psychoterapeutą ujawniły cała prawdę i pomogły mi w przeżywaniu i zrozumieniu siebie. Jestem zadowolona z efektów i zachęcam osoby, które mają wątpliwości czy terapia może im w czymś pomóc do sprawdzenia na sobie. Wdzięczna pacjentka.